bar komplet

Firemná akcia, narodeninová párty, svadba, nedeľná grilovačka, či opekačka, varenie kotlíkového gulášu, ples, stretávka, workshop, festival, či posedenie s priateľmi dokážeme zabezpečiť a premeniť na neopakovateľný a nezabudnuteľný zážitok.


bar pivo

Nakoľko dobré pivečko je pre nás hobby, čapujeme pre vás špecialitku v podobe 12 stupňového jantárového lokálneho piva Stupavar. Pre ctiteľov chutného svetlého českého pivečka čapujeme pivo vyrovnanej 11 stupňovej Svijanskej chuti. V prípade, že je pre vás pivko každodennou záležitosťou ponúkame svetlý český Braník 10 stupňový za JEDNU euro korunku. Ponuku čapovaných pív dopĺňajú fľaškové Radlery Zlatý Bažant a nealko pivá Zlatý Bažant alebo Svijany.

Pre vinárov máme pripravenú vínnu kartu s červenými, bielymi aj ružovými vínami zo Slovenska z malokarpatskej vinohradníckej oblasti. Patria sem značky Vinkovka, Mrva & Stanko, Limbach, Karpatská perla, Vínne pivnice svätý Jur. Vinárske odrody ako Rizling vlašský, Rulandské biele, Tramín červený, Savignon, Modrý portugal, Zweigeltrebe rose. Ceny vín začínajú od 5 Eur / fľaša.

Ďalej máme v ponuke širokú škálu aperitívov od tých najslabších – Baileys, či Malibu, cez samozrejmú  Vodku, Spišskú borovičku, Um, Fernet stock, až po slivovicu od Jelínka. Whiskey, Tequilu, Bechera, Havanu , Jameson, Ballantines, Four roses,  Jagermaister, Capitan Morgan až po labužníkov, ktorí si radi vychutnajú Koňak alebo Rum z južnej Indie. Všetky panáky servírujeme ľadovo namrazené.

Na uhasenie smädu Vám ponúkame rôzne druhy nealka, ako sú Coca-cola, Fanta, Sprite, Nestea, Minerálka, Džúsiky rôznych príchutí pre vašich najmenších, a v neposlednom rade čapovaná Kofola original. Počas dlhých zimných večerov vás zahreje varené vínko biele/červené, grog či čajík podľa vlastného výberu.

bar titulka