Firemná akcia, narodeninová párty, svadba, nedeľná grilovačka či opekačka, varenie kotlíkového gulášu, ples, stretávka, workshop, festival, či posedenie s priateľmi dokážeme zabezpečiť a premeniť na neopakovateľný a nezabudnuteľný zážitok.

 

Nakoľko dobré pivečko je pre nás hobby, čapujeme pre vás špecialitku v podobe nefiltrovaného pivka Bratislavského remeselného pivovaru General - v lete si môžete vychutnať nefiltrovaný 11 stupňový Summer Ale, v zimných mesiacoch sa zas môžete tešiť na 12 a 14 stupňové, taktiež nefiltrované pivečká APA a IPA. Pre ctiteľov chutného svetlého českého pivečka čapujeme pivo vyrovnanej 11 stupňovej Svijanskej chuti. V prípade, že je pre vás pivko každodennou záležitosťou, ponúkame svetlý český Bakalář 10 stupňový za JEDNU euro korunku. Ponuku čapovaných pív dopĺňajú fľaškové Radlery Felber, nealko pivá Bakalář alebo Svijany a 14 stupňové tmavé pivo Heckler.

Pre vinárov máme pripravenú vínnu kartu s červenými, bielymi aj ružovými vínami zo Slovenska z malokarpatskej vinohradníckej oblasti. Patria sem značky Vinkova, Mrva & Stanko, Karpatská perla, Vínne pivnice Svätý Jur. Vinárske odrody ako Rizling vlašský, Rulandské biele, Tramín červený, Savignon, Modrý portugal. Ceny vín začínajú od 6 Eur / fľaša.

Ďalej máme v ponuke širokú škálu aperitívov od tých najslabších - Baileys či Malibu, cez samozrejmú  Vodku, až po slivovicu od Jelínka. WhiskeyTequiluBecheraJagermaister. Na svoje si prídu aj milovníci dobrého rumu, keďže v našej ponuke nájdu okrem Tuzemského a rumu Captain Morgan aj špecialitky, ako sú Bumbu rumPresidenteDiplomaticoRon de JeremyDos Maderas, a iné. Všetky panáky servírujeme ľadovo namrazené.

Na uhasenie smädu Vám ponúkame rôzne druhy nealkoholických nápojov, ako sú Royal Crown Cola, Nativa, Chito, minerálky, džúsiky rôznych príchutí pre vašich najmenších, a v neposlednom rade čapovaná Kofola original alebo Vinea Frizzante. Počas dlhých zimných večerov vás zahreje varené vínko biele/červené či čajík podľa vlastného výberu.