2 iyba

Penzión & Bar Intenzíva = ideálne miesto, kde nájdete príjemné ubytovanie v prírode, oddychové posedenie pri chutnom pivku a rôzne možnosti zábavy v jednom.
Penzión je priamou súčasťou Zámockého parku v Stupave, len pár kilometrov vzdialený od hlavného mesta Bratislavy a do VolksWagen-u je to na skok. Pohodová rodinná atmosféra Vám spríjemní krušné chvíle strávené v práci. Aktívne si môžete oddýchnuť pri hraní ping-pongu, biliardu či stolného futbalu. Taktiež môžete relaxovať na jednej z dvoch terás, sledovaním športových TV programov, grilovaním alebo posedením v bare.

Umiestnenie penziónu priamo pod hradom Pajštún je pre rodiny s deťmi ideálnym miestom pre vychádzky do blízkeho okolia či turistiku po hrebeňoch Karpát. V prípade zlého počasia máme veľkú vnútornú herňu, kde sa vaša ratolesť stane sebestačnou. Penzión & Bar Intenzíva je miesto, kde sa vaše priania stanú realitou.

V Penzióne a Bare Intenzíva máme pre Vás pripravených 8 jednolôžkoých, 13 dvojlôžkových a 8 trojlôžkových izieb. Celková ubytovacia kapacita je 58 lôžok. Každá izba je vybavená samostatným sociálnym zariadením a taktiež bezplatným WIFI pripojením.

CENNÍK UBYTOVANIA

Počet osôb Izba/noc Osoba/noc
1 osoba 20 € 20 €
2 osoby 30 € 15 €
3 osoby 39 € 13 €

Cenník je možné meniť dohodou.
Pre dlhodobejšie a skupinové pobyty nás kontaktujte na tel. čísle +421 902 917 596.


3 izbasprcha
 

.